Shpërndarësi I Lojtarëve Të Rritur

Bashkohu me komunitetin e entuziastëve të lojrave të rritur


Optimizim I Ndër-Platformës

Këto lojra janë të qeta në çdo pajisje.


Luaj Falas

Vetëm shtyp dhe luaj, pa pagesë, pa regjistrim.

Lojra Shumë Të Thella Për Goditje Në Fyt

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Shikoni Se Sa Budallenj Të Fortë Janë Në Lojë Super Të Thella Të Fytit.

Ka kaq shumë gropa dhe kategori lojrash të rriturish në ueb dhe me ritmin që po lëshohen lojra të reja, do të dalin të reja. Tani është koha që puthja gojore të bëhet një vend i vetëm në botën e lojrave të të rriturve. Për të qenë i sinqertë, ne kemi pasur më shumë lojra duke u përqendruar vetëm në thithjen e karin prapa në epokën E Flash-it. Por kjo është vetëm sepse lojrat atëherë ishin të kufizuara dhe ishte shumë më e lehtë të bëje një animacion klikues Të një zocke me një pallë në gojë., Por kur revolucioni I HTML5 goditi ueb-in, zhvilluesit e lojës kuptuan se ata kanë kaq shumë mjete dhe motorë me të cilët mund të luajnë me të që ata shkuan në qytet me veprimin e seksit në shumicën e botimeve të reja. U desh pak kohë të kuptonin se më pak është më shumë dhe se njerëzit duan që lojrat të përqëndrohen vetëm në gojore.

Pra, e gjithë përpjekja që do të shkonte në lojra me të gjitha llojet e akteve seksuale dhe kinks ka shkuar tani në lojra gojore të kondensuara të cilat janë thjesht mahnitëse. Në rreth 5 vjet njerëzit do të preferonin të luanin lojra gojore mbi të parë filma orai. Dhe në qoftë se zhvilluesit do të martoheshin me lojrat gojore me lodrat interaktive të seksit për të që janë tashmë në dispozicion në treg, ato mund të bëjnë disa lojra hiper realiste të rriturish që mund edhe të zëvendësojnë gratë. Sa herë që ajo teknologji të dalë në treg, mund të jesh i sigurt që do t'i gjesh lojrat në vendin tonë., Por deri tani, mund të shijosh lojrat gojore më të mira të momentit në koleksionin E Lojrave Super Të Thella Të Fytit. Lexo më shumë për këtë projekt tonin në paragrafët e mëposhtme.

Ka Shumë Mënyra Për Të Thithur Një Pallë.

Nuk e di kur u shpik thith palla, por njerëzit kanë gjetur shumë mënyra për ta bërë. Dhe do t'i gjeni të gjithë të ilustruar këtu në koleksionin E Lojrave Super Të Thella Të Fytit, që vjen me qindra lojëra nga dhjetra zhvillues, të gjithë gati për të kënaqur çdo fantazi gojore që mund të keni. Së pari, kemi simulatorët gojorë, ku do të shijosh gjithçka. Këto lojra do të fillojnë me një vajzë që gjunjëzohet para avatarit tënd. Do të luash në POV, gjë që do të të japë një përvojë për zhytje. Simulatorët vijnë me kaq shumë mundësi., Mund ta marrësh vajzën me pasion dhe sensualisht në k * rin tënd, ose mund ta kapësh nga flokët dhe ta përdorësh grykën e saj si oxhak. Disa lojra po të sjellin eksperiencën gojore TË FFM, në të cilën dy vajza seksi po punojnë së bashku për të kënaqur avatarin tënd, dhe gjithmonë e ndajnë spermën në fund. Nëse të pëlqejnë fotografitë, kemi disa goditje për ty që përfundojnë në bukkejks. Dhe nëse do të bëhesh i keq, duhet të shikosh temat orale të BDSM-së në vendin tonë, ku nuk ka asgjë tjetër veçse të bësh seks me gaging dhe të vjellësh.

Sepse e dimë se sa ndryshe mund të jetë turma e internetit me brirë, përfshimë lojra për të gjitha seksualitetet. Lojrat tona gojore të homoseksualëve po vijnë me po aq varietet sa lojrat tona gojore. Ne kemi disa lojëra trans BJ në të cilat vajza seksi me pallë po masturbohen ndërsa ju thithni. Disa prej tyre mund ta thithin dhe ta gëlltisin ladikumin e tyre. Më në fund, kemi një nga simulatorët gojorë TË BBC-së. Në këtë lojë do të luash si një grua e bardhë e nxehtë, ose burri i saj i çmendur dhe do t'i frysh penisin e madh të zi një zezaku, derisa ai të rrahë fort.

Një Vend I Përshtatshëm Për Lojërat Online Të Seksit

Kur vizitorët e parë erdhën në vendin tonë, ata nuk mund të besonin sytë e tyre se lojrat kaq të hartuara dhe aq të buta mund të luajnë direkt në shfletuesin tuaj dhe më shumë se çdo gjë, ata janë gjithashtu të lirë. Nuk jemi një vend që duam xhekpotin. Ne duam të bëhemi të ngadalshëm dhe të qëndrueshëm. Ne filluam të formonim një komunitet në vendin tonë me të gjitha tiparet që ofrojmë. Kemi ardhur me lojë falas, dhe ndërfaqe që është projektuar posaçërisht për të ofruar navigacionin më të mirë të ekranit dhe pastaj janë serverat., Ne investuam në disa serverë bombash që kurrë nuk kanë nevojë të fiken, ata nuk konsumojnë shumë dhe ata janë 100% të sigurt. Meqë këta serverë presin vetëm vendet tona, nuk ka rrezik infeksioni të virusit. Edhe nëse dikush sjell një virus me një shkop kujtese, ata nuk do ta kalojnë murin tonë mbrojtës. Pra, ti, pajisja jote dhe të dhënat e tua do të jenë 100% të sigurta kur të vish të na vizitosh.

Dhe kur na viziton mund të bësh më shumë se thjesht të shijosh disa lojra gojore hiper realiste. Edhe ti mund të bësh shumë miq. Është e vërtetë se ky vend është më së shumti i vizituar nga lojtarë meshkuj, por mund t'i gjeni të gjithë në seksionet e komenteve të lojrave, ku njerëzit mund të mblidhen dhe të diskutojnë çdo gjë që duan. Ne kemi hequr të gjitha kufizimet mbi të gjithë vizitorët, kështu që ju nuk keni nevojë për një llogari para se të postimi një koment. Dhe nëse do të takosh zonja të eksituara, ndoshta ai stimuluesi thithës I BBC-së është vendi ku duhet të jesh.

Gojorja NË HTML5 Duket E Mrekullueshme.

Kur vjen puna te lojrat e shfletuesit online, lojrat HTML5 janë rruga për të shkuar. Të duhet vetëm një pajisje dhe një shfletues. Lojrat kanë një nivel të këndshëm kompleksiteti, që e bën veprimin të rrjedhë më realisht. Dhe ti je ai që kontrollon kur të mbarojë. Kur ta derdhësh, vajzat do të bëjnë një shfaqje. Disa prej tyre gëlltisin, disa pështyjnë, disa prej tyre janë spërkatës në FFM tre lojëra që i kemi në vend. Ti e di se kush janë gjithashtu cumkiss? Klaus dhe Polina, çifti i martuar në lojën stimuluese TË BBC BJ.

Luaj Falas Tani